Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek


Sem můžete napsat nejrůznější vlastní návrhy a připomínky.




 

Komentáře

Přehled komentářů

koupaliště

(apro, 24. 8. 2009 16:38)

Paní Libuše, váš příspěvek byl přeposlán na MěÚ k řešení.
Děkuji za účast v diskuzi.

Koupaliště

(Libuše, 24. 8. 2009 12:09)

Četla jsem článek o vzkříšení třebenického koupaliště. Byla jsem ráda, že se konečně mohu s vnoučaty v létě někde vykoupat. Každý nemá doma bazén a myslím si, že kontakt více dětí při koupání je mnohem lepší než samota u sebelepšího bazénu doma. Malý bazén funguje díky panu Havlovi, ale velký bazén v současné době hnus. Voda zelená jako brčál, je to o zdraví. Přesto se v něm děti koupají.Navíc minulý týden, kdy byla opravdu vedra, Městský výbor zařazil přítok do koupalaiště, takže tam voda neprotýkala, vodu zřejmě zase pouštěli do rybníka. Ryby jsou u nás přednější jak děti. To se nadává na minulou dobu, ale v minulosti, pokud si většina "třebeničáků" vzpomene, bylo toto koupaliště celé léto funkčí, byly zde kabiny, záchody. Kde jsou ty doby....Myslím si, že Městský úřad měl raději než na nesmyslnou autobusovou zastávku na náměstí, u které bohužel nestaví autobusy, vynaložit peníze na natření koupaliště a čistící prostředky do vody. Za peníze,které se doslova vyhodily za zastávku,by prostředky do vody byly na kolik let. To je můj názor.V každé vesnici se starají o jakoukoli nádrž na léto pro koupání dětí, jen v našem městě je to představitelům naprosto jedno.

Inkognito madam

(Třebeničák, 5. 8. 2009 0:16)

Krásná neznámá,
takováto fóra mají jistá pravidla, aby jejich účastníci věděli s kým se baví, i když jsou to většinou přezdívky (nicky). Měla bys to alespoň rámcově dodržovat, protože jinak účastníky debaty mateš. Pravděpodobně patříš do Kačabovic rodiny, jak to tady už někdo napsal. Ale i tak bys měla napsat, jestli jsi Zuzana nebo jiná rodová ratolest.

Třebeničák

(Třebenice, 4. 8. 2009 23:08)

Já nejsem Bára,reakce byla na Tvoje výpady vůči Báře.Co se týče plácání, tak žádná myšlenka v poslední době od Tebe tady také nebyla.A co se týče tykání, mě je to jedno,klidně si tykat můžem,já to zkousnu.

Bára

(Třebeničák, 4. 8. 2009 20:14)

Tak to vidíš, Báro, zase jsi nenapsala, co Ti vadí před mým prahem. Ty holt jen plácáš, co Ti slina na jazyk přinese. Chtělo by to taky nějakou myšlenku. A co se týká podepisování, já se podepisuji pořád stejně. A že se ten Tebou vzpomínaný vůl ani nemusí podepisovat, aby každý poznal jeho dílo, je všeobecně známo.
A co se týče tykání – nikdo Tě přece nenutí, abys mi tykala.

A jak využívá zastupitelstvo DOTACE?

(Irka, 4. 8. 2009 16:14)

Nechci nikterak jitřit emoce, kterých jak čtu je tady přehršel, ale nedá mi to a zajímalo by mě, zda se "třebeničtí zastupitlé" snaží či snažili získat nějaké peníze pro obec z evropských zdrojů. Myslím, že prace zastupitelstva, která by směřovala do těchto vod, by jistě městu pomahla s mnoha problémy, kde je potřeba peněz. A to je vlastně všude. Chce to jen aktivitu a Třebenice mohou za pár let vypadat úplně jinak. Vždyť dotačních titulů je tolik...a peníze jaou přece potřeba. Tak proč zastupitelé něco NEDĚLAJÍ???

Bára - Třebeničák

(Třebenice, 3. 8. 2009 21:53)

Do huby si nevidíš ty,když už si tedy tady tykáme. A když už jsme u toho, tak ani vůl se nemusí podepisovat, pozná se dle duchaplného textu.

Bára

(Třebeničák, 30. 7. 2009 16:19)

Báro, zajímalo by mne, co Ti vadí před mým prahem. Snad to, že je tam čisto a nemůžeš se tam popelit? A je tam tvrdo, tak se tam nedá ani hrabat. To se o Tvém dvorku říct nedá. A když si někdo nevidí do huby, tak holt dělá ostudu a nejen sobě. Proto to upozornění.

Bára-Třebeničák

(Třebenice, 26. 7. 2009 12:16)

Třebeničáku, Vy nic jiného neumíte, než psát o ostudě (po třetí). Zameťte si před vlastním prahem a neurážejte.

Bára

(Třebeničák, 23. 7. 2009 10:57)

Báro,
slepice se pozná podle kdákání a je úplně jedno, jak se podepíše. Opět sis naběhla a narazila zobákem přímo do zdi. Ty holt jsi nepoučitelná. Jiný živočich by z toho měl otřes mozku, ale slepicím se nemá prý co otřást. Opakuji znovu – přestaň dělat ostudu!

Bára

(apro, 19. 7. 2009 18:07)

Báro, jsem rád, že jste pilnou a všímavou čtenářkou Třebenických mlýnů. Možná byste mohla v této souvislosti ještě zhodnotit účast místních občanů na veřejných zasedáních zastupitelstva a jejich aktivitu. Možná, že by stálo za povšimnutí, jak probíhá "normalizace" po třebenicku, kdy veškeré informace o činnosti na MěÚ byly z internetu vymazány a další se neposkytují. Zastupitelé si dokonce odhlasovali, že zápis z veřejného zasedání nebude ani na úřední desce. Jakpak se asi jmenuje místní Husák a jeho ústřední výbor?

...

(Bara, 19. 7. 2009 17:33)

Koukám, že připomínky k Vašimm stránkám a chodu města nějak opadají, že? Jaká to "škoda". Přeji Vám další takto úspěšné měsíce. Mějte se...

podněty

(apro, 28. 6. 2009 0:03)

Pane Bednáři, obávám se, že pan starosta tyto podněty vůbec nečte. On pravděpodobně nečte nic na internetu, protože prý není velký kamarád s počítačem. Navrhuji Vám proto přijít 29.6. na veřejné zasedání zastupitelů a zeptat se ho osobně. Jinak Vám přeji hodně úspěchů ve Vaší snaze při nápravě třebenických poměrů.

http://podnety.cz/formular-podnetu

(Arnošt Bednář, 27. 6. 2009 22:33)

Pokud někdo ví, zda už byl nebo proč ještě nebyl realizován podnět http://podnety.cz/podnet-cislo-20061122074441, nechť to laskavě oznámí na adresu podnety@podnety.cz.
Na další podněty pro nápravu vadného stavu v Třebenicích se určitě těší pan starosta a všichni radní :-)

IP školení

(apro, 14. 5. 2009 17:07)

Ajťáku, ten povzdech, zdá se vychází z hloubi duše, ale já bych zase tak skeptický nebyl. Myslím si, že trpělivou prací je možné se dopracovat k slušným výsledkům. Jsou tu dva zásadní problémy. Ti, co diskutují se soustřeďují pouze na osobní výpady, což nevede k ničemu, a ti co by mohli něco říci konkrétního, bohužel nediskutují. Dávám za pravdu náhodnému návštěvníkovi z 9.5. Je vidět, že s tím má své zkušenosti. Je mi líto, ale začínám mít ten dojem, že o problematice veřejné správy toho nikdo moc neví, a tak se dikuze omezuje pouze na nechutné osobní výpady. Škoda. Tím se dostáváme k tomu, že jednooký je zde králem, protože ty slepé má za sebou uvázané na provaze.

IP školení apro

(Ajťák, 14. 5. 2009 11:57)

Ách jo, je to marný, je to marný.

IP školení

(apro, 13. 5. 2009 15:39)

Fando, znovu bych mohl Vaše připomínky napadnout, ale neudělám to, protože tyto stránky nebyly zřízeny proto, aby zde dva človíčkové hráli slovní fotbal. Stránky mají sloužit k diskuzi o problematice Třebenic. Zatím se nikdo z vaší třebenické sítě č.148 k ničemu seriozně nevyjádřil. Když ano, tak si plete zápis s usnesením. To přesně koresponduje s tím, že si řada lidí plete zápis ze schůze se zápisem z kontroly. Takže, Fando, rád s Vámi podiskutuji, ale obraťte, prosím, list.

IP školení apro

(Fanda, 13. 5. 2009 13:38)

Vám se nikdy nedá odpověď podle vašeho gusta.
- příspěvky se objevily hromadně v jednom čase a všechna jména byla ženská (proto jsem to nazval dívčí válka)- v jednom čase jsem nenašel - když vy slovíčkaříte,byly psány v nějakém časovém sledu. např.Tysekma nebyla ženská, ale bylo vysvětleno, že je to kluk
- všechny byly z jedné IP adresy - divím se, že to znovu napíšete, když jste zjistil, že je to možné díky připojení WIFI
- z této adresy psal i p. Novotný z Jablonce - nevidím nic špatného, že psal z Třebe IP adresy,když to tady asi v tom říjnu řešil se svým známým
- všechny příspěvky byly negativní - s tím nesouhlasím, mě to nepřijde
- neumějí nikdy napsat správně Haarosh - to se sekla párkrát Zuzana a omluvila se mu za to. Vy se nikdy nepřeklepnete a ani nikdo jiný.

IP školení

(apro, 12. 5. 2009 8:59)

Fando, Váš příspěvek by měl nějakou vypovídací hodnotu, kdyby pokračoval slůvkem PROTOŽE a v následujícím textu bylo vysvětleno, co je jinak. Toto je mlácení prázdné slámy.

IP školení apro

(Fanda, 12. 5. 2009 7:57)

Řekl bych, že jste se ve svém hodnocení spletl a to docela dost a že ani jeden z vašich "důkazů" není pravdivý.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »